Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Jak dostat nový web do vyhledávačů

Pojďme se podívat, jak se po 3 týdnech daří našemu webu ve vyhledávačích Google a Seznam.cz, který jsme si spustili na přelomu června a července 2013. Impuls k vytvoření nového webu nám dalo poměrně pokročilo školení v oblasti SEO a linkbuildingu.  Www stránky Vejšlapy.cz - Tipy na výlety by měly být přehledný blogem výletů, což je hobby jednoho ze společníků firmy Michala.

Aktualizováno 30. 7. 2013 8:37

Zobrazeno: 4566

Číst dál: Jak dostat nový web do vyhledávačů

MAPY.CZ offline pro Android a iPhone

Konečně jsme dočkali kvalitních map z Mapy.CZ do mobilu v offline verzi! Seznam už dlouho dopředu avizoval, že se chystá spustit Mapy.cz pro chytré mobilní telefony (především s operačním systémem Android a iPhone) a dnes 18.7.2013 přišel Den D.

Aktualizováno 18. 7. 2013 16:55

Zobrazeno: 4064

Číst dál: MAPY.CZ offline pro Android a iPhone

Favicon - online generátor

Co je to favicon a k čemu slouží? Je to takový ten malý čtvercový obrázek v záložce prohlížeče vlevo od názvu webu a vlevo u adresní řádku (URL www stránky). Jeho smysl tví v grafickém rozlišení názevu webu (a tedy webu jako takového) od www stránek ostatních. Další význam pak může mít v šíření povědomí značky firmy.

Aktualizováno 12. 7. 2013 5:52

Zobrazeno: 13786

Číst dál: Favicon - online generátor

SEO s garancí

Neradi bychom kázali vodu a pili víno, a proto přiznáváme, že i my jsme za nějakou dobu lákali zákazníky na garanci SEO. Optimalizace s garancí spočívala v tom, že se ze zákazníkem vybralo klíčové spojení, na které se web "tahal" na 1. stránku ve vyhledávačích.

Aktualizováno 11. 7. 2013 12:12

Zobrazeno: 1627

Číst dál: SEO s garancí

Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec