Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Uděláme web pro každého

Tvorba webových stránek Českého WEBU je vždy kompletní a hlavně srozumitelná. Během tvorby www stránek získáte řadu cenných informací, aby Vaše rozhodování v oblasti internetového marketingu byla maximálně efektivní s minimem rizik.

Webové stránky - jak má probíhat tvorba webových stránek?

Připravili jsme pro Vás stručný "seriál" o tom, jak by obecně tvorba www stránek měla. Samozřejmě vycházíme z našeho procesu tvorby webových stránek a ze zkušeností, které jsme nasbírali od desítek klientů. Samozřejmě, že pozornost jednotlivým krokům tvorby webových stránek přizpůsobujeme požadavkům klienta.

Nepodceňujeme začátek tvorby webových stránek!

Vše se odvíjí od správného zadání pro nové webové stránky, kde se definuje cíl www stránek a tím i tedy rozsah celkové spolupráce. V praxi to tedy znamená, že některým následujícím krokům se můžešme věnovat méně, případně je i vynechat, jsou-li k tomu důvody (malý rozsah webu, omezený rozpočet, daný krok již zpracován jinde…).

Tvorba webových stránek od Českého WEBU ve zkratce

Webové stránky s garancí vrácení peněz. Působíme na trhu webových stránek již několik let a za tuto dobu jsme získali bohaté zkušenosti a znalosti v oblasti tvorby webových stránek. Jsme si 100% jistí, že Vám naše spolupráce na tvorbě webových stránek bude přínosem a v opačném případě Vám vrátíme peníze.

Efektivní přístup k webu. Programování webu dávno nestačí. Hodnota vložená do webových stránek se totiž nejvíce prokáže v získávání návštěvnosti, v pozicích webových stránek v internetových vyhledávačích a v počtu zákazníků, které Vám webové stránky přinesou.

Bezkonkurenční kvalita řešení. Webové stránky stránky musí žít, web musí flexibilně vyhovovat požadavkům firmy a zakázníků, proto musí být majitel webových stránek nezávislý na dodavateli webu! Správu a rozšiřování webových stránek máte plně pod svou kontrolou díky pokročilému redakčnímu systému.

Levné, rychlé, profi!

  • Moderní redakční systém ke kompletní správě webových stránek
  • Implementace profesionální grafiky do CMS

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec