Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Kadeřnický salón

Spolupráce s týmem českého webu byla skvělá, splnili přesně to, co jsem od nich očekávala, domluva ohledně vzhledu webových stránek probíhala rychle a plynule, během tvoření webu, jsem měla plno požadavků a připomínek, které mi plnili na počkání. Stačilo dodat jim texty a fotky a web velmi rychle vytvořili. Bylo skvělý, že se mnou vše konzultovali a přišli i s nápady jak ho mít ještě více efektivní a uživatelsky příjemný. Velice přínosný byl pohled týmu jako nezaujatého člověka, protože člověk z jakékoliv branže,která mu je vlastní, může lehce přehlédnout drobnosti, které mohou být důležité pro koho se klient rozhodne. Trochu bych práci týmu českého webu přirovnala k mému oblíbenému citátu "Když dáte člověku rybu, nakrmíte ho pro tento den. Když ho naučíte ryby chytat, nasytíte ho na celý život."

Spolupráci mohu s čistým svědomým doporučit, tento tým opravdu splnil do puntíku, co slíbil. Další nadstavbou a milým překvapením je, že a světe div se, to jsou úplně normální lidi, kteří mají smysl pro humor a žijí normální život, který nepředstavuje jen PC a hromadu kódu. To jen pro Ty, co mají zažitou představu typických "ajťáků" jako já. Přeji týmu českého webu jmenovitě Michalu Houšťovi, Pavlu Starému a Michalu Mayerovi mnoho úspěchu a spokojených klientů jako jsem já.

Parastiuková Jana
www.kadernictvi-mladaboleslav.cz 

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec