Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Koučink a Mediace Liberec

Webové stránky jsou elegantní, přehledné a líbí všem mým známým, můj kamarád, který sám tvoří webové stránky, mi dokonce napsal, že jsou nádherné, moderní a super.

JUDr. Renata Žáčková
www.renatazackova.cz

Aktualizováno 24. 2. 2016 10:13

Zobrazeno: 1809

Restaurace a Penzion No.30 Svijany

Děkuji za rychlé vyřešení problému s webovými stránkami. Se službami jsem velice spokojena.

Restaurace a Penzion No.30 Svijany

Aktualizováno 24. 4. 2015 5:20

Zobrazeno: 1844

Kadeřnický salón

Spolupráce s týmem českého webu byla skvělá, splnili přesně to, co jsem od nich očekávala, domluva ohledně vzhledu webových stránek probíhala rychle a plynule, během tvoření webu, jsem měla plno požadavků a připomínek, které mi plnili na počkání. Stačilo dodat jim texty a fotky a web velmi rychle vytvořili. Bylo skvělý, že se mnou vše konzultovali a přišli i s nápady jak ho mít ještě více efektivní a uživatelsky příjemný. Velice přínosný byl pohled týmu jako nezaujatého člověka, protože člověk z jakékoliv branže,která mu je vlastní, může lehce přehlédnout drobnosti, které mohou být důležité pro koho se klient rozhodne. Trochu bych práci týmu českého webu přirovnala k mému oblíbenému citátu "Když dáte člověku rybu, nakrmíte ho pro tento den. Když ho naučíte ryby chytat, nasytíte ho na celý život."

Spolupráci mohu s čistým svědomým doporučit, tento tým opravdu splnil do puntíku, co slíbil. Další nadstavbou a milým překvapením je, že a světe div se, to jsou úplně normální lidi, kteří mají smysl pro humor a žijí normální život, který nepředstavuje jen PC a hromadu kódu. To jen pro Ty, co mají zažitou představu typických "ajťáků" jako já. Přeji týmu českého webu jmenovitě Michalu Houšťovi, Pavlu Starému a Michalu Mayerovi mnoho úspěchu a spokojených klientů jako jsem já.

Parastiuková Jana
www.kadernictvi-mladaboleslav.cz 

Aktualizováno 10. 4. 2015 10:01

Zobrazeno: 1865

www.hautgefuehl-hg.de

Chtěla bych Vám a Vašemu teamu poděkovat za vytvořeni webových stránek pro mé kosmetické studio, díky kterým jsem získala a i nadále získávám nové klientky. Pozitivni feedback ze strany zákazniků se týká celkového designu, přehledného uspořádání nabízených služeb, úpravou fotek a výběrem pisma. Dále děkuji za pravidelnou profesionální podporu, bez které by se moje stránky neobjevovaly pravidelně mezi prvními na vyhledávači Google.

M.Blankenburg

Aktualizováno 2. 3. 2015 7:56

Zobrazeno: 1831

WWW stránky pro Reality Becker

S prací týmu Český Web jsme byli od počátku do konce naší spolupráce velmi spokojeni. Od první chvíle vše probíhalo jak má - bez zbytečného čekání, rychle, konstruktivně a s osobním přístupem. Přednesli jsme naše představy, dohodli se na ceně i možném termínu dokončení a všechno takto klaplo.

Zejména oceňujeme časovou flexibilitu a příjemný průběh konzultací při tvorbě stránek.

Realitní kancelář Becker & spol. Liberec.
www.realitybecker.cz

Aktualizováno 12. 2. 2015 12:34

Zobrazeno: 1986

Další články...

  1. E. Zemanová
  2. Kotulánova.cz

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec