Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Fulltextový vyhledávač od Seznam.cz

Není žádným tajemstvím, jak nás Seznam.cz trápí. Jedná se konkrétně o fulltextový vyhledávač, který je v posledních dvou letech velmi nestabilní.

Google šlape Seznamu už nějakou dobu velmi slušně na paty a dá se říct, že s ním srovnává krok (nemyslím teď v kvalitě vyhledávání, ale v užívání). Konzervativní Seznam.cz nebyl schopný na tento kolos flexibilně reagovat a snaží se dohnat krok s kvalitou vyhledávače od Googlu.

Výsledky ve vyhledávání kolísají v řádu desítek míst. Stává se, že některé weby vypadnou na nějakou chvíli úplně z indexu. Vývojáři fulltextu dělají, co umí, ale jejich práci charakterizuji jako boj s větrnými mlýny. Vedení Seznamu by si mělo uvědomit, že pokusy a "zlepšování" jejich fulltextu stojí jen čas, peníze a v řadě uživatelů Seznamu budí jen zatrpklost. Bohužel mám však informace, že letošní rok se Seznam snaží dopracovat fulltext a čeká ho řada změn... :-( ach jo.

Z mého pohledu bych doporučil věnovat energii a úsilí projektům jako Zboží.cz, Sreality, Sauto apod. Zde má Seznam potenciál a pokud opět nezaspí, tak může být stále internetovou jedničkou před podobnými projekty (heureka apod.).

Válku s Googlem o fulltext ještě sice neprohrál, ale hlavní bitvy jsou již ztraceny a je třeba hledat

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec