Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

SEO analyzátory - nástroj obchodních zástupců

Bylo by hloupé kázat vodu a pít víno a musím se přiznat, že i my jsme před lety využívali výstupy z různých seo analyzátorů jako prodejní argumenty pro získání nových zákazníků. Přišlo nám to jako ideální nástroj, na kterém jsme schopni potenciálního klienta "utlouct" argumenty, co všechno má nyní na webu špatně a co s námi mít špatně nebude :)

Po nabrání více zkušeností, jsme však od této praktiky odpustili. Trend vývoje vyhledávačů se stále více ubírá k sémantice webu a pro firmy je stále důležitější zvyšování míry konverze. Ani k jednomu z těchto budů Vám tzv. SEO analyzátory neřeknou nic a stávají se tak bezcenným nástrojem obchodních zástupců, kteří využívají Vaší nevědomosti a záměrně interpretují výsledky SEO analýz tak, aby získali kšeft.

Pokud se na Vás obrátí někdo s touto pseudo SEO analýzou, doporučujeme především kontakovat tvůrce Vašich www stránek, ať Vám to vysvětlí a uvidíte, jak různě lze interpretovat výsledky.

Uvedu metaforu:

Kalousek: ".. vláda nepochybila při nákupu letadel CASA, tento způsob nákupu je korektní a vláda takto nakupuje již 10 let.. "
Veřejnost: "... vláda nakoupila předražená letadla o 650mil Kč z našich peněz.. "

Oba mají pravdu, jedná se o různou interpretaci a podstatu problému :)

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec