Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Google fotí Liberec

ŠOK! Svatební den jednoho z nás se stal celosvětově sledován společností Google. Ano, právě tak nějak by zněl titulek v bulvárech:)

Při naší skromnosti se však můžeme pochlubit tím, že ve svatební den se podařilo Googlu zvěčnit Michala při přípravě na svatbu. Při procházce Street View ulicí Ječná je Michal zachycen v inkriminovaný okamžik, kdy zdobí auto. Focení street view v Liberci probíhalo tedy s úplnou přesností 29.července 2011 v dopoledních hodinách. O 11 měsíců později, tedy červen 2012, společnost Google zveřejnila kompletní mapu Street View pro Českou Republiku.

Zajímavé na tom je, že se řadíme k několika málo evropským zemím, které jsou kompletně nafocené. Čím jsme si to zasloužili? Špionáž? Můj názor je ten, že poděkovat můžeme společnosti Seznam.cz. Jsme jedna z mála zemí světa, kde Google není jedničkou, a proto se nám Google tolik snaží. Výsledky jeho práce jsou znát, Seznam.cz stále ztrácí a Google včetně jeho dokonalých nástrojů (mapy, Google earth, dokumenty, anylitics, fulltext atd.) se stále více dostává mezi lidi. Jen houšť :)

Kolik ještě takových skandálních odhalení ještě Google zachytil? :-D

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec