Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Joomla Developers aneb jsme o krok dále :)

Mílový krok za poslední rok

Není žádným tajemstvím, že www stránky dnes "tvoří" kde kdo, ale jen někomu se podaří z tohoto davu tzv. webdesignerů vystoupit dopředu. V oblasti celosvětově používaného opensourcu Joomla je to ještě těžší.

Vytvořili jsme šikovnou komponentu, která umožňuje přehledné přiřazování článku do více článkových kategorií.

  • nemusíte duplikovat článek, pokud ho chcete zobrazit na svých www stránkách ve více tématech
  • díky tomu, že článek je na webu jen jednou, máte zaručený jeho aktuální obsah na všech místech na www stránkách
  • komponenta získává na portálu pro vývojáře na systému Joomla maximální hodnocení a spokojenost, komponenta je již nasazena na stovce webů po celém světě

Aktualizováno 19. 3. 2013 6:34

Zobrazeno: 1626

Eva Dvořáková - Nefunkční stránky

Nefunkční stránky aneb email od Evy Dvořákové

S přelomem roku se nám na emailové podpoře hromadí zprávy od klientů, kteří nás žádají, abychom prověřili jejich www stránky. Při třetím mailu mi to už přišlo divné a trošku jsme zagooglili.

Výsledek je jasný. Smyšlená osoba Eva Dvořáková se snaží posílat mail s přílohou, která obsahuje stažení obrázku. S největší pravděpodobností se jedná o ověření emailové schránky dotyčného a pak následný spamový útok.Aktualizováno 2. 1. 2013 8:18

Zobrazeno: 1874

Blog

Blog Českého WEBu berte vážně nevážně. Občas sem vložíme naše osobní názory, zkušenosti, myšlenky či komentáře k aktuálnímu dění z oblasti www stránek, reklamy, marketingu nebo jen zkrátka ze života :)

Aktualizováno 9. 1. 2015 13:41

Zobrazeno: 2354

Fulltextový vyhledávač od Seznam.cz

Není žádným tajemstvím, jak nás Seznam.cz trápí. Jedná se konkrétně o fulltextový vyhledávač, který je v posledních dvou letech velmi nestabilní.

Google šlape Seznamu už nějakou dobu velmi slušně na paty a dá se říct, že s ním srovnává krok (nemyslím teď v kvalitě vyhledávání, ale v užívání). Konzervativní Seznam.cz nebyl schopný na tento kolos flexibilně reagovat a snaží se dohnat krok s kvalitou vyhledávače od Googlu.

Aktualizováno 29. 6. 2012 7:04

Zobrazeno: 2566

Číst dál: Fulltextový vyhledávač od Seznam.cz

Cenově citliví češi a slevové servery

Ano, taky nás napadlo mít svůj slevový server. Však těchto slevových serverů najdeme v ČR zhruba ke 300 (číslo jsem opravdu jen tipnul na základě prostudování několika odborných článků a to ještě v době nedávné). Zamýšleli jsme použít slevový server spíše pro vyplnění našeho portfolia internetové reklamy pro naše klienty.

Čím více jsme však s našimi zákazníky o tom diskutovali, tím více jsme nabývali pocitu, že jsou z této slevové mánie rozmrzelí z několika důvodů:

Aktualizováno 29. 6. 2012 7:04

Zobrazeno: 2438

Číst dál: Cenově citliví češi a slevové servery

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec