Tvorba www stránek Liberec - Český WEB

A+ A A-

Nový web - konečně :-)

weby

Kovářova kobyla už bosa dál nemohla. Zkrátka vyhledávače a uživatelé mobilních zařízení jsou k zastaralým webovým stránkám neúprosní a zkrátka chtějí weby prohlížet i na tabletech a mobilech.
Konečně se podařilo najít čas i na náš nový moderní responsivní web a klientský ticket systém.
Ticket systém je určen pro podávání všech dotazů a požadavků k vašim webům.
přejít na ŽIJEMEWEBEM.CZ

Programování a vývoj komponent Joomla

Když Joomla extensions nestačí

Při tvorbě webů pro tisíce uživatelů dokáže vzniknout řada individuálních požadavků, které buď CMS Joomla neřeší nebo již hotová řešení (komponenty, moduly, pluginy) na JED nejsou vyhovující. Naše firmička na těchto specifických požadavcích vyrostla, takže jsme schopni na trhu nabídnout efektivní programování pro CMS Joomla.

Vývoj na míru pro CMS Joomla

Jsme schopni pro Vás realizovat vše od drobných požadavků na úpravu CMS Joomla, případně dalších rozšíření, až po rozsáhlé individuální projekty (komponenty) s propojení na již existující rozšříření pro CMS Joomla. 

CW Multicategories

V současné době poskytujeme support pro stovky www stránek vytvořených na Joomle k našemu velice populárnímu rozšíření CW Multicategories. Kouzlo tohoto rozšíření spočívá v jednoduchosti řešení, které umožňuje zařadit jeden článek do více kategorií. Samozřejmě jsme v této souvislosti řešili i duplicitu obsahu a kompatibilitu s nejpoužívanějšími obsahovými komponentami.

Komponenta CW Tags

Vytvořili jsme poměrně efektivní tagovací systém pro články v Joomle. Tvorba a přiřazování tagů probíhá přímo uvnitř článku, takže je rychlé a intuitvní. Opět více na JED.

CW Eshop for JomSocial

Velmi specifické rozšíření pro nabušenou komponentu JomSocial. Jedná se o jednoduchou eshopovou nadstavbu, kde může nakupovat skupina uživatelů z JomSocial. Opět více na JED.

web za 4.490 Kč

zhotovíme Vám www stránky s kompletním redakčním systémem a profesionální grafikou
 

Nebojte se zeptat

Napište nám a my Vás budeme kontaktovat, případně popište, s čím byste chtěli pomoc.
 
Český WEB s.r.o. - Liberec, Internetový marketing Liberec, Tvorba www stránek Liberec, SEO optimalizace Liberec